E-book pro vás zdarma


 

 

4 TIPY, JAK SI UŽ VŽDY ZAPAMATUJETE,

kam jste dali klíče, kde máte mobil, pro co jdete...

0
čtenářů
už přišlo na to, jak si snadno v podobných situacích pamatovat ;-)

Jak e-book čtenářům pomohl :

Děkuji paní Helence za jasné, srozumitelné a hlavně v praxi využitelné rady. Už název e-booku mě velice zaujal a i malinko rozesmál...Hned mě totiž napadla myšlenka, že kdyby si název přečetl můj manžel, jistě by se nezapomněl zeptat : "Ta paní tě zná?" Naštěstí svůj častý povzdech "Prosím tě, neviděl jsi někde ležet moje..."- dosaďte si cokoliv- se snažím co nejvíce minimalizovat - a současně pátrám po informacích, jak paměť trénovat. Dokonce jsem si pořídila i knihu- asi dobrou- kde se dočítám: "Zlepšení za 60 dnů.." , ...asi tušíte výsledek.S tréninkem jsem začala a záhy i skončila... Ale e-book paní Heleny jsem měla přečtený za zlomek tohoto času a hned jsem pochopila doporučený postup k nápravě. Jednoduché rady, podané zapamatovatelným způsobem. Je to jednoduchý a funkční návod....Co víc dodat? E-book se určitě vyplatí si přečíst.

Eva Žůrková

K e-booku mohu napsat, že se mi líbil a naprosto jsem se vším, co je zde uvedeno, souhlasila. Začala jsem se podle něj řídit. Poslední dobou se mi stávalo, že jsem nechávala rozsvícená světla u auta. Díky tomu se mi jednou podařilo druhý den nenastartovat, protože baterie se úplně vybila- a nestihla jsem důležitou schůzku .Takže jsem se snažila podle rady v e-booku opravdu soustředit na vypínání světel a zatím je od té doby opravdu zase vše v pořádku. 😀

Jitka

Moc hezký eBook. Začínám si zpřítomňovat každou chvilku, kdy odkládám klíče :-). Děkuji moc za podnětné rady.

Lenka

Zažili jste situaci, kdy jste nemohli najít klíče, mobil nebo třeba brýle?

Stává se Vám, že pro něco jdete a najednou nevíte pro co?

A co auto? Víte vždycky, kam jste ho před supermarketem zaparkovali?  


Jestli tyto situace znáte a chcete to snadno změnit, STÁHNĚTE SI E-BOOK ZDARMA:

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Ebook se mi moc líbil a díky za praktické rady. Často se mi stává, že pro něco vyrazím a až na místě zjistím, že nevím, pro co jsem vlastně šla. Samozřejmě pomůže vrátit se na původní místo a obvykle se mi rozsvítí, ale postup v ebooku je jednodušší a šetří čas a nohy. ;-) Helena všechno krásně krok po kroku vysvětluje. Používá řadu praktických příkladů, jak na každodenní situace. Nechybí ani praktické procvičení, kdy si čtenář snadno ověří, zda vše pochopil a umí prakticky použít. Jako bonus uvádí další možnosti nácviku paměti při každodenních činnostech doma, v práci či škole nebo ve volném čase. Rozhodně doporučuji k přečtení. Rady autorky nám zjednoduší život!

Eva Fričová

E-book - 4 tipy, jak si už vždy pamatovat, mi přijde jako skvělý návod pro ty, kteří se potýkají s problémem, zda udělali to nebo ono. Mnoho věcí děláme automaticky, a když si máme vzpomenout na to, kam jsme dali klíče, tak nevíme. Budeme-li dodržovat navrhované 4-tipy, tak získáme klid, zaženeme různé strachy a hlavně získáme, dneska tak důležitý, čas. Nevím, jak vy, ale já hledáním klíčů, karet, hřebenů a dalších drobností trávila mnoho času. Nyní, když dodržuji tyto čtyři zásady, mi v hlavě problikne okamžitá odpověď. Hned vím, kde věci najdu, nebo jestli jsem danou věc udělala. Obsah knihy je výborným návodem pro všechny chronické zapomínače. Doporučuji vyzkoušet ho :-)

Martina