První pomoc pro paměť

„To snad není možný, já to zase zapomněla!“

„Jak to jen bylo? Ach jo, já si to prostě nepamatuju.“ 

Je Vám to povědomé?

Taky si myslíte, že ve Vašem věku by Vám ta paměť mohla fungovat líp? Vždyť na věčné zapomínání ještě máte čas, že ano?

Právě proto jsem pro Vás a Vaši paměť připravila záchranný kurz. Podívejte se na krátké video, kde Vám povím víc:

kurz první pomoc pro paměť

Co získáte?

 • Konečně se dozvíte, jak paměť funguje.
  Paměť používáte jako všichni už od té doby, co jste se narodili (Nebo i dřív?), ale při tom Vám ještě nikdo za celý život vlastně nevysvětlil, jak funguje? Tak to spolu napravíme.
 • Budete vědět, proč je důležitá pozornost a jak si ji vytrénovat.
  Poznáte, že když zapojíte svoji pozornost, tak si pamatujete víc. No jo, jak se ale v dnešní chaotické době naučit vědomé pozornosti? Už mám pro Vás připravená snadná cvičení, zvládneme to.
 • Naučíte se, jak efektivně pracovat s krátkodobou pamětí.
  Že si zapamatujete vždycky jenom část informací? V kurzu zjistíte, že to je u krátkodobé paměti normální, ale také se dozvíte, jak to udělat, když si toho chcete zapamatovat daleko víc. No a samozřejmě budete vědět, jak si krátkodobou paměť trénovat.
 • Budete se bavit při ukládání informací do dlouhodobé paměti.
  Náš mozek není stavěný na pamatování si spousty nezáživných informací. Ale existují způsoby, jak mozek přelstít a do dlouhodobé paměti dostat informace opravdu snadno. No a protože to musí Váš mozek bavit, tak Vy se u toho budete bavit taky.
 • Dostanete ode mne dárek navíc.
  Zjistíte, že co je zdravé pro paměť a mozek, to může být i příjemné pro Vás. Mimo tipů a konkrétních kroků, jak pracovat s pozorností a pamětí, dostanete navíc i tipy na to, co pro sebe udělat příjemného a při tom tím pomůžete právě i Vaší paměti a mozku.
 • Nechcete se učit paměťové techniky? Nemusíte.
  Tento kurz je opravdu podle svého názvu první pomocí pro Vaši paměť. Proto se nebudeme zabývat paměťovými technikami, ale společně se naučíme hlavní a základní dovednosti, které Vaší paměti pomůžou.

Kdo Vás bude kurzem provázet?

zahrada a šťastná lektorka

Jmenuji se Helena Žahourová a ráda dělám vše jednoduše, ale při tom kreativně.

A protože jsem členka České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging a od roku 2012 i lektorka kurzů o paměti, přistupuji i k tomuto tématu stejně - hledám pro své klienty jednoduché, jasné cesty a snažím se je zábavně předávat dál

I když si myslím, že nejúčinnější metodou k tomu, abychom si zapamatovali snad úplně všechno, jsou paměťové techniky, tak od klientů mých kurzů vím, že vytvářet si takové techniky, není pro ně vůbec jednoduché. My jsme si už totiž zapomněli hrát a náš mozek je nastavený spíš logicky a paměťové techniky potřebují zapojit víc fantazie.

Proto jsem se rozhodla, že vytvořím kurz, který také pomůže lepší paměti, ale bude více racionální a nebude po Vás vyžadovat stoprocentní nasazení kreativní části mozku, kterou více využíváme jako děti než jako dospělí. 

Těším se, že i Vám v kurzu První pomoc pro paměť pomůžu zpátky k dobré paměti.

 

Jak bude kurz probíhat

 • Kurz budete mít v e-mailu
  Kurz je e-mailový a bude trvat 3 týdny. Hned po jeho zaplacení Vám tedy začne chodit po dobu 3 týdnů každý den 1 e-mail. E-maily s úkoly Vám zůstanou, můžete je plnit I KDYKOLIV POZDĚJI.
 • 3 týdny = 3 oblasti
  Každý týden je zaměřený na jednu oblast - POZORNOST, KRÁTKODOBÁ PAMĚŤ, DLOUHODOBÁ PAMĚŤ. Aby v tom byl řád :)
 • E-maily s konkrétními úkoly
  Vždy 5 DNÍ V TÝDNU Vám přijde E-MAIL S JEDNÍM ÚKOLEM, konkrétním krokem - novým návykem, který si vyzkoušíte a kterým podpoříte svoji pozornost nebo paměť. Budeme postupovat krůček po krůčku a bude vás to bavit.
 • Pracovní listy
  Kroky budou popsané v přiloženém souboru (PDF + Word), který bude zároveň Vaším pracovním listem. Můžete si do něj psát poznámky, nápady, AHA momenty. Listy si VYTISKNETE NEBO do nich můžete PSÁT PŘÍMO VE VAŠEM POČÍTAČI.
 • Časově budete v pohodě
  Úkoly Vám většinou nezaberou moc času navíc, protože je budete zkoušet V RÁMCI VAŠICH BĚŽNÝCH KAŽDODENNÍCH ČINNOSTÍ. Stejně tak, jak běžně používáte Vaši paměť.
 • Dárek pro Vás
  Jako DÁREK Vám přijdou NAVÍC VŽDY 2 DNY V TÝDNU e-maily s tipem, co můžete pro sebe udělat příjemného a při tom to pomůže Vaší dobré paměti a skvěle fungujícímu mozku.

V kurzu na Vás čeká:

0
dní plných záchrany Vaší paměti
0
úkolů - nových návyků pro Vaši lepší pozornost a paměť
0
tipů na příjemnou péči o paměť a mozek - DÁREK v hodnotě 90 Kč pro Vás navíc ZDARMA

Představte si tu pohodu,

když si už budete snadno pamatovat.

A navíc...

 • Zmizí nepříjemný pocit, že jste kvůli neustálému zapomínání nemožní.
 • Zjistíte, že nezapomínat je vlastně jednodušší, než jste si mysleli.
 • Budete už navždy ovládat snadné a při tom hravé postupy, díky kterým si budete pamatovat.
 • Objevíte, jak jednoduché a příjemné zároveň může být péče o Vaši paměť a o Váš mozek.

Kolik třítýdenní kurz

PRVNÍ POMOC PRO PAMĚŤ

stojí?

V kurzu Vám předám zkušenosti, které jsem získávala jako posluchač na mnoha odborných seminářích, ale také jako lektorka na kurzech, které pořádám už od roku 2012 pro širokou veřejnost.

Na seminářích jsem pochopila, proč lidé už v brzkém věku zápasí s tím, že si nepamatují a často zapomínají. Naopak na kurzech jsem zjistila, co lidem dělá problém, aby efektivní postupy, jakými jsou hlavně paměťové techniky, používali v praxi v běžném životě. Tyto techniky totiž vyžadují velkou dávku naší fantazie a představivosti, které nejsme, bohužel, jako dospělí většinou připraveni využít a chce to od nás často usilovný trénink.

Právě proto jsem se rozhodla, že tyto dlouholeté zkušenosti zúročím a vytvořím kurz, který zlepší paměť jeho účastníkům, ale zároveň po nich tento usilovný trénink nebude vyžadovat.

Za takto promyšlený třítýdenní základní kurz pro zlepšení paměti zaplatíte pouze jako za jednodenní workshop, tedy 890 Kč. 

Za cenu jednodenního workshopu

získáte:

0
dní plných záchrany Vaší paměti
0
úkolů - nových návyků pro Vaši lepší pozornost a paměť
0
tipů na příjemnou péči o paměť a mozek - DÁREK v hodnotě 90 Kč pro Vás ZDARMA

Navíc pro Vás mám 100% garanci

Záleží mi na Vaší spokojenosti, proto pokud si kurz zakoupíte a během 14 zjistíte, že kurz Vám se zlepšením pozornosti a paměti nepomáhá, i když jednotlivé kroky v kurzu děláte, můžete mi napsat a já Vám vrátím celou zaplacenou částku zpět. 

Třeba Vás ještě napadá:

 • Co když během 3 týdnů nebudu vždy on-line?
  Nevadí. E-maily najdete vždy ve své schránce, odkud se Vám neztratí a Vy si je otevřete a úkoly splníte i kdykoliv později, až budete mít přístup k internetu.
 • Je jisté, že budu mít po celém kurzu lepší paměť?
  Pokud budete plnit všechny úkoly a všechny takto získané návyky budete aplikovat do Vašich každodenních činností, pak ano. Záleží ale samozřejmě na každém účastníkovi kurzu, jak velké úsilí do plnění úkolů a získání nových návyků vloží.
 • Je kurz efektivní, i když v něm neučíte paměťové techniky?
  Ano. V kurzu jde o to, abyste pochopili, jak paměť funguje a jak máte s informacemi, které si chcete zapamatovat, zacházet. O tom tento kurz je. Pochopíte, jaké návyky jsou pro zapamatování si informací důležité a to je jako první pomoc pro Vaši paměť to nejdůležitější.

Co říkají účastníci mých kurzů?

Líbilo se mi praktické zaměření, využití technik v denním životě. Doporučuji každému, kdo má problém s pamětí.

Hrdlička L.

Děkuji, zajímavé a poučné školení. Příjemně strávený čas. Dobrá motivace. - Jasný a stručný výklad, dobře pochopitelný. - Zajímavé, prospěšné, poučné, změna stereotypu. - Velmi pěkný přístup, motivace členů kurzu.

Michaela, Iva a Hana

Je úžasné zjistit, že ta moje hlava NENÍ úplně DĚRAVÁ! 🙂

Alen

Ten nejlepší čas něco pro sebe udělat je právě teď :)

Zakupte si třítýdenní e-mailový kurz PRVNÍ POMOC PRO PAMĚŤ a zjistíte, že Vaše trápení s pamětí být vůbec nemusí. 

Společně se postupně naučíme zavést do Vašeho každodenního života nové snadné návyky, které Vám pomůžou, abyste byli více pozorní a abyste si informace do Vaší paměti ukládali podle toho, jak paměť a mozek fungují. 

Navíc získáte i tipy, co udělat pro sebe příjemného, aby to zároveň pomáhalo právě paměti a Vašemu mozku.

Klikněte dole na tlačítko KOUPIT KURZ. Přejdete tak na stránku s objednávkou. Po jejím zaplacení vám začne chodit každý den po dobu 3 týdnů vždy 1 e-mail s úkolem, díky kterému si budete postupně zlepšovat svoji pozornost a paměť.  Svoje poznámky a postřehy si můžete zapisovat do pracovních listů

Těším se na Vás v kurzu :)

Potřebujete něco dovysvělit?

Napište mi na e-mail helena@helenazahourova.cz a ráda Vám pomůžu.