Pro vás


 

 

...e-booky, cvičení a kurz ode mne pro vás - protože dobrou paměť můžeme mít všichni

MOZEK V AKCI

- stálý přístup k procvičení mozkových závitů -

procvičení mozkových závitů

65 zábavných úkolů, díky kterým si procvičíte svoji paměť, pozornost, fantazii, slovní zásobu, myšlení... A to všechno jsem pro vás přichystala zDARma! Využijí děti, rodiče i babička s dědečkem :) 


 

E-book

4 tipy, jak si už vždy pamatovat,

kam jste dali klíče, kde máte mobil, pro co jdete...


Abyste si už vždy pamatovali, kam jste dali mobil, jestli jste zamkli, kde jste zaparkovali auto před supermarketem, abyste vždy věděli, co jste chtěli v té ledničce...


 

Podívejte se na video:

E-book

Jak si lehce pamatovat díky jedné paměťové technice

(Praktický návod)


Zjistíte, že vám stačí jenom jedna paměťová technika, se kterou si budete pamatovat doma (nákup, povinnosti, dárky...), v práci (prezentaci, nápady, postupy...), i ve škole...


 

Podívejte se na video:

E-mailový kurz

PRVNÍ POMOC PRO PAMĚŤ


Záchranný kurz pro vaši paměť, kde si postupně osvojíte snadné a hlavně praktické kroky k tomu, abyste si zlepšili pozornost i krátkodobou a dlouhodobou paměť a už se nebudete trápit, že už ve vašem věku tak často zapomínáte.


 

kurz první pomoc pro paměť

Sada adventních kalendářů

Rok se s rokem sešel a vy jste si ji znovu vyžádali, tak tedy, prosím:

Vytvořila jsem pro Vás a Vaše děti Sadu adventních kalendářů. Krásně se s nimi vánočně naladíte a ještě k tomu si díky vánočním úkolům zábavným způsobem procvičíte pozornost, paměť, fantazii... Dozvíte se, jak fungují některé paměťové techniky, ke slovu se dostanou i pastelky a nakonec si všichni společně zahrajete novou společenskou vánoční hru.

adventní kalendář s úkoly